NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

Paslaugų teikimo tvarka ir taisyklės

 1. Paslaugų teikėjas.

Internetinės parduotuvės, veikiančios adresu http://shop.tiffi.lt/ savininkas ir tvarkytojas yra UAB „KAC“, įmonės kodas 152171480, PVM mokėtojo kodas LT52171480, kurios buveinė yra adresu Baravykų g. 7, Druskinikai, atsiskaitomoji sąskaita LT047300010141198713, „Swedbank“ AB. UAB „KAC“ yra TIFFI atstovas Lietuvoje.

Į Jūsų klausimus mielai atsakysime shop@tiffi.lt arba 8 618 40043.

 

 1. TIFFI internetinės parduotuvės veikimo principai

 

UAB „KAC“ parduoda prekes klientams per internetinę parduotuvę internetinio tinklo pagalba.

 

 1. Prekių užsakymai

3.1 Prekių užsakymai priimami internetinėje parduotuvėje http://shop.tiffi.lt/

3.2 Internetinėje parduotuvėje prekės yra detaliai aprašytos. Paminėti prekių įpatumai, kainos, audinių sudėtis ir kita.

3.3 Klientas gali pasirinkti prekės modelį, spalvą, dydį bei nurodyti kitą pageidaujamą informaciją.

 

 1. Pirkimo internetinėje parduotuvėje instrukcija.

4.1   Klientui išsirinkus norimą prekę, reikia spustelti ikoną „Į KREPŠELĮ“

4.2   Preke perkeliama į krepšelį, kuris matomas viršutinėje juostoje paspaudus krepšelio ikoną. Paspaudus krepšelio ikoną matysime visus jame esančius produktus;

4.3   Pasirinkus “Mokėti“ , atsivers puslapis, kuriame reikėtų pateikti duomenis reikalingus prekės išsiuntimui;

4.4   Prisiregistravus Klientas įgauna papildomas galimybes tokias kaip užsakymų istorija, galimybė pasitikrinti kokiame etape yra jo užsakymas, naudotis užsakymų siuntimo atmintimi, galimybe gauti aktualią informaciją apie naujus produktus;

4.5   Pasirinkus pristatymo būdą reikia pasirinkti mokėjimo metodą:

 1. Klientas gali pasirinkti išankstinį apmokėjimą internetu(online) atlikdamas pavedimą į mūsų banko sąskaitą;
 2. Klientas gali apmokėti kurjeriui grynais atsiimant prekę;
 3. Klientas gali apmokėti naudodamasis kreditine kortele;

 

Dėmesio! Pasirinkus išankstinio mokėjimo būdą kreditine kortele arba bankiniu pavedimu naudojantis Paysera sistema užbaigti apmokėjimo operaciją reikia nedelsiant. Už pirkinį mokėtinai sumai neįplaukus į UAB „KAC“ sąskaitą, laikoma, kad pirkimas nebuvo atliktas iki galo, pirkimo sandoris neįvyko ir užsakymas nebus tenkinamas. Taip nutikus galima pakartotinai užsisakyti prekes.

 

4.6   Norint pakeisti pristatymo būdą reikia paspausti ant kito pageidaujamo pristatymo būdo.

4.7   Kiekviename prekių pirkimo etape galima anuliuoti pirkimą iki apmokėjimo atlikimo momento. Tai galima padaryti nepasirenkant tolimenių pirkimo žingsnių ir išeinant iš užsakymo atlikimui skirto puslapio. Išeiti iš pirkimų puslapio galima keliais būdais: pvz. spaudžiant ikona „atgal“, arba spaudžiant ant bet kurio kito puslapio arba produkto, esančio puslapyje http://shop.tiffi.lt/

4.8   Atlikus pirkimą Kliento elektroniniu adresu, nurodytu registruojantis, bus išsiųstas el. laiškas patvirtinantis užsakymą.

4.9   UAB „KAC“ darbuotojai gali kontaktuoti su Klientu elektroniniais laiškais arba telefonu tikslu išsiaiškinti abejonias kylančias iš atlikto užsakymo;

 1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje pateiktos eurais. Į prekės kainą įskaičiuotas PVM. Prie prekės kainos reikėtų pridėti prekių siuntimo ir apmokėjimo išlaidas, priklausomai nuo pasirinkto metodo norint apskaičiuoti prekės gavimo išlaidas. Pirkimo momentu nurodyta prekės kaina yra fiksuojama ir nekinta nepriklausomai nuo UAB „KAC“ sprendimo pakeisti prekių kainas ar pradėti akcijas, išpardavimus.

UAB „KAC“ pasilieka teisę keisti prekių kainas internetinėje parduotuvėje, keisti parduodamų prekių asortimentą, pradėti vykdyti ir atšaukti įvairias prekybines akcijas.

 

 1. Prekių pasiūla

Galima įsigyti visas internetinėje parduotuvėje nurodytas prekes, jeigu rodomas jų kiekis. Tik susiklosčius išskirtinėms aplinkybėms, kuomet tą pačią prekę vienu metu perka keli Klientai, gali nutikti taip, kad negalėsime patenkinti Jūsų prašymo. Tokiu atveju pranešime Klientui , kad negalime įvykdyti užsakymo.

Internetinėje parduotuvėje pateikiame turimus ir pasibaigusius drabužių dydžius. Jie žymimi skirtingomis spalvomis. Klientui nepavyks įsidėti į pirkinio „krepšelį“ neturimo dydžio.

 

 1. Prekių pristatymas ir užsakymo įvykdymo laikas.

Dėmesio: Prekių pristatymas vykdomas tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Norint atsiimti prekes Latvijoje arba Estijoje, prašome susisiekti su mumis e-paštu prieš perkant.

 

7.1   Kliento nupirktos prekės nedelsiant ruošiamos išsiuntimui tuo atveju, kai klientas apmoka grynais kurjeriui, prekių atsiėmimo metu.

7.2   Pekės užsakymą išsiunčiame per 24val. nuo momento, kai pinigai įplauks į UAB „KAC“ sąskaitą banke tuomet kai klientas pasirenka atsiskaitymą bankiniu pavedimu(on line) arba mokėjimo kortele. Į išsiuntimo laiką neįtraukiame savaitgalių ar švenčių dienų.

DĖMESIO: Pasirinkus atsiskaitymą bankiniu pavedimu ar mokėjimo kortele, prekės išsiunčiamos Klientui tik įplaukus į UAB „KAC“ arba mokėjimo paslaugos teikimo tarpininkų banko sąskaitą visai mokėtinai pinigų sumai. Nuo šio momento skaičiuojamas terminas, kada prekės perduodamos kurjeriui.

7.3   Prekes pristato kurjerių bendrovė. Dažniausiai kurjeriai pristato prekes per vieną darbo dieną. Visas laikas nuo prekių pirkimo iki pristatymo – vidutiniškai 3 darbo dienos.

 1. Apmokėjimo už prekes tvarka.

8.1 Apmokėti galima kurjeriui, prekių pristatymo metu. Kurjeris priima tik grynus pinigus. Šiuo metu, perkant virš 50 eu. prekės pristatymas nemokamas. Standartiškai apmokėjimas kurjeriui pristatymo metu atsiimant prekę yra 2,90 EUR su PVM.

8.2 Apmokėjimas bankiniu pavedimu. UAB „KAC“ užskaito bankinius pavedimus be atidėto lėšų įplaukimo termino, naudojantis mokėjimo sistema Paysera (mokejimai.lt).Tokių mokėjimų įpatumu yra tai, kad pasirinkus šį atsiskaitymo būdą Klientas nukreipiamas į pasirinkto banko elektroninį puslapį tam, kad patogiau atlikti mokėjimą.

8.3 Apmokant mokėjimo kortele, Klientas turi turėti kortelę, kuri leidžia daryti apmokėjimus internete. Atsiskaitymams mokėjimo kortele tarpininkauja Paysera (mokejimai.lt).

 

DĖMESIO! TIFFI internetinė parduotuvė valdoma UAB „KAC“ niekada neisųs Klientui elektroninio laiško ar sms žinutės ir neskambins norėdama informuoti, kad pasikeitė UAB „KAC“ atsiskaitomoji sąskaita banke. Taip pat neprašys atlikti bankinį pavedimą į kitą sąskaitą.

 

 1. Prekių gražinimas.

Norint grąžinti elektroninėje parduotuvėje pirktą prekę tereikia užpildyti su preke gautą grąžinimo formą ir prekę išsiųsti formoje nurodytu adresu. Už persiuntimą reikia sumokėti išsiunčiant prekes.

9.1 Prekių grąžinimo taisyklės:

1. Supakuokite prekę taip, kaip reikalauja jūsų pasirinkto kurjerio taisyklės. Prekę pakuokite taip, kad būtų išvengta jos pažeidimo transportavimo metu;

2. Užpildykite ir įdėkite prekės grąžinimo formą į pakuotę. Tuščią formą atsiųsime kartu su preke. Grąžinimo formą reikia užpildyti pilnai ir įskaitomai;

3. Prekė turi turėti etiketę;

4. Ant grąžinamos prekės siuntos pakuotės užrašykite:

a) Siuntėjo vardą pavardę arba įmonės pavadinimą, adresą, telefono numerį;

b) gavėjo pavadinimą, adresą, pašto kodą, telefono numerį. Gavėjo adresas bus nurodytas grąžinimo formoje.

 

Gavę Jūsų grąžintą prekę įsitikinsime ar prekė nebuvo devėta, neprarado prekinės išvaizdos. Pinigus už grąžintą prekę išsiųsime į grąžinimo formoje nurodytą Jūsų sąskaitą banke.

 

 

UAB „KAC“ valdoma elektroninė parduotuvė shop.tiffi.lt įsipareigoja priimti atgal visas, šioje parduotuvėje pirktas prekes 14d laikotarpyje ir grąžinti už prekę sumokėtus pinigus su sąlyga, kad jos nebuvo sugadintos kliento, nebuvo naudotos, nepraradę prekinės išvaizdos. Pinigai už priimtą kliento grąžintą prekę bus išsiųsti klientui bankiniu pavedimu per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo.

Prekes su defektais, kurie atsirado dėl gamintojo kaltės priimame ir praėjus daugiau nei 14d po prekių įsigyjimo. Norint grąžinti prekes su defektais prašome užpildyti Reklamacijos formą esančią čia ir atsiųsti mums shop@tiffi.lt . Gavę Jūsų prašymą, mūsų darbuotojai susisieks su Jumis ir aptars tolimesnius veiksmus. Priimant tokias prekes ir grąžinant pinigus vadovaujamės LR ūkio ministro patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

 

10. Internetinė parduotuvė shop.tiffi.lt užtikrina Vartotojų duomenų saugumą. Skaitydami, peržiūrinėdami, užsisakydami prekes  internetinėje parduotuvėje shop.tiffi.lt, prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su šiame tinklapyje surašytomis asmeninių duomenų apsaugos taisyklėmis.

10.1 Mes neparduodame bei neperleidžiame tretiems asmenims, įmonėms arba organizacijoms shop.tiffi.ltvartotojų asmeninių duomenų bei adresų.

10.2 Pasiliekame sau teisę siųsti žinutes, informacijas, kuriose pristatysime naujienas, akcijas ir pan. asmenims, kurių kontaktinius duomenis gausime shop.tiffi.ltinternetinės parduotuvės veiklos eigoje.

10.3 Informuojame, kad visi pirkėjai turi pilną teisę peržiūrėti, taisyti bei pašalinti savo asmens duomenis.